Majutus

Puhkemaja pakub majutust 10- 14  inimesele. Puhkemaja asub Lõuna- Eestis Põlvamaal Männi talu maadel.Talu paikneb metsa serval teistest majapidamistest eemal. Külaliste tarbeks on ehitatud avar ja mugav puhkemaja. Majas on 6 tuba , kaminatuba ja köök. Mõlemal korrusel on WC, alumisel korrusel ka dušš. Köögis on olemas köögitehnika ja toidunõud, duširuumi on paigutatud ka pesumasin.
Avaras fuajees saab mängida lauajalgpalli.

 

Kaminatuba

 

Suitsusaun.

Männi talus on sajandivanune, kuid uuenduskuuri läbinud suitsusaun . Saun on suurem kui enamik tollel ajal ehitatud suitsusaunu. Lavale mahub korraga kuni 5 inimest. Suitsusaun on mõnusalt keha ja vaimu puhastav paik, kus saab nautida maakivileili ja vihelda. Põhjalikumalt suitsusaunast loe  http://et.wikipedia.org/wiki/suitsusaun

Saunaga ühe katuse all on kaks puhkeruumi . Ühes saab mängida piljardit . Teises on lauad - pingid kuni 25 inimesele. Hubasust lisavad ehtne sepalõõts ja tuli ääsil. 
Suitsusauna saab kütta ja nautida aastaringselt . Sauna peo - ja puhkeruumid sobivad kasutamiseks soojemal ajal , sest eraldi kütet neil pole . Sooja annab vaid tuli ääsil ja saunakeris. WC- d ja dušši saunamajas pole, kuid kohe saunamaja kõrval asub biokäimla .

Kümblustünn.

Saunalavalt on mõnus hüpata tiiki. Kuna meie tiik jääb saunast ligi 100 meetri kaugusele, siis külmal ajal sinna joosta ei ole hea. Sellepärast muretsesime sauna terrassile suure köetava kümblustünni. 

 

Peoküün.

Peoküün on suvepidudeks ja suveseminarideks  taastatud suur rõduga ruum, kuhu mahub laudade taha istuma ja tantsima kuni 65  inimest. Loengut kuulama mahub kuni 100 inimest. Hea akustikaga.